Previous
Next

STEROWNIK MODUŁ 2 OBIEGÓW GRZEWCZYCH ST-517 TECH

Kategoria Akcesoria EAN 5902479661230 SKU WG.05.0163 W magazynie 27 Przedmioty
Kupiło: 13
Brutto
214,27 zł
Kupiło: 13
Brutto
0/5
Oceń
Udostępnij na:

STEROWNIK MODUŁ 2 OBIEGÓW GRZEWCZYCH ST-517 TECH

Funkcje sterownika:

  • - sterowanie dwiema pompami
  • - współpraca z dwoma regulatorami pokojowymi
  • - sterowanie stykiem beznapięciowym

Integrator obiegów grzewczych to sterownik do instalacji, który jest przystosowany do obsługi dwóch obiegów grzewczych. Umożliwia połączenie 2 pomp CO w celu optymalizacji pracy systemu grzewczego.

Dwie pompy w CO – jak działa integrator

Sterownik na 2 pompy CO współpracuje z dwoma regulatorami pokojowymi oraz steruje stykiem beznapięciowym. Po otrzymaniu sygnału z regulatora pokojowego o niedogrzaniu pomieszczenia integrator pomp CO załącza odpowiednią pompę. Jeśli którykolwiek z obiegów zgłasza niedogrzanie, sterownik 2 pomp CO załącza styk beznapięciowy.

Integrator obiegów grzewczych w systemie podłogowym

Gdy sterownik na 2 pompy CO ma obsługiwać instalację podłogową, należy zastosować dodatkowy czujnik bimetaliczny (umiejscowiony na rurze zasilania jak najbliżej kotła) – termik. W razie przekroczenia temperatury alarmowej termik odłączy pompę – nie dopuści do przegrzania delikatnej instalacji podłogowej. W przypadku stosowania modułu ST-517 do zwykłej instalacji można termik zastąpić zworą – łączymy zaciski wejściowe termika.

Sterownik 2 pomp CO– zasady bezpieczeństwa

Integrator pomp CO to urządzenie, które umożliwia połączenie dwóch pomp na jednym sterowniku, zwiększyć wydajność instalacji i przyczynić się do redukcji kosztów ogrzewania. Warto tylko pamiętać, że urządzenie powinno być montowane wyłącznie przez osobę z odpowiednimi kwalifikacjami. Błędne podłączenie przewodów może spowodować uszkodzenie sterownika.

Specyfikacja

StanNowy
MarkaTECH STEROWNIKI
EAN (GTIN)5902479661230
Kod producentaWG.05.0163
Komentarze (0)
enable JavaScript to use the communication tool powered by OpenWidget