Previous
Next

PRZEDŁUŻKA DO BATERI GZ- GW 3/4 CALA 50 mm CHROM DIAMOND

Kategoria Kształtki i złączki EAN 5907422000005 SKU ART.P-3/4*50 CH. W magazynie 13 Przedmioty
Kupiło: 46
Brutto
13,59 zł
Kupiło: 46
Brutto
0/5
Oceń

Parametry techniczne:


❇️ A2: G 3/4


❇️ A1: G 3/4 B

❇️ L:  62mm

Udostępnij na:

▶️ Nasza przedłużka do baterii to niezawodne i solidne rozwiązanie. Wykonana z mosiądzu i wykończona powłoką chromową, zapewnia nie tylko trwałość, ale również estetyczny wygląd. To produkt, który został stworzony z myślą o wymagających klientach, którzy oczekują najwyższej jakości.

▶️ Jest to typowa złączka typu RR, która idealnie odpowiada potrzebom instalacji wodociągowych i centralnego ogrzewania. Dzięki gwintom typu G, montaż jest prosty i efektywny. Nasze przedłużki są dostępne w różnych rozmiarach, a ta konkretne przedłużka ma średnicę 3/4 cala i długość 50 mm.

▶️ Do każdej przedłużki dołączamy 2 uszczelki typu fibra, które zapewniają szczelność połączenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że instalacja będzie wolna od wycieków i nieprzyjemnych sytuacji. Nasze uszczelki są także łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu dbanie o swoje instalacje jest proste i wygodne.

▶️ Nasze przedłużki do baterii GZ-GW to gwarancja najwyższej jakości i trwałości. Zaufaj produktom DIAMOND i ciesz się bezawaryjnym działaniem swoich instalacji wodociągowych i centralnego ogrzewania.

Parametry techniczne:


❇️ A2: G 3/4


❇️ A1: G 3/4 B

❇️ L:  62mm

Specyfikacja

MateriałMosiądz
Rodzaj ruryprzedłużka
StanNowy
MarkaDIAMOND
Komentarze (0)
enable JavaScript to use the communication tool powered by OpenWidget