Previous
Next

POMPA DO WODY BRUDNEJ CZYSTEJ SZAMBA ŚCIEKÓW WQ 750 PIRANIA Z ROZDRABNIACZEM OMNIGENA

Kategoria Do wody brudnej EAN 5907761102576 SKU WQ 750 PIRANIA W magazynie 1 Przedmiot
Kupiło: 2
Brutto
602,66 zł
Kupiło: 2
Brutto
0/5
Oceń

POMPA DO WODY BRUDNEJ CZYSTEJ SZAMBA ŚCIEKÓW WQ 750 PIRANIA Z ROZDRABNIACZEM OMNIGENA

Udostępnij na:
ZASTOSOWANIE:

Zatapialne pompy typoszeregu WQ stosuje się do pompowania ścieków lub wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń. Pompy te mają zastosowanie w różnych dziedzinach, w tym do przepompowywania wody zanieczyszczonej, ścieków w gospodarstwach rolnych i przedsiębiorstwach komunalnych.

Mogą być używane także w gospodarstwach domowych, potrzebujących tego typu pomp w przypadkach awaryjnych jak np. zalane piwnice czy opróżnianie zbiorników. Pompy przeznaczone są do tzw. pracy ciągłej.

Pompy z zastosowanym nożem rozdrabniającym dzięki temu, że tną cząstki stałe na mniejsze elementy, umożliwiają transport ścieków surowych relatywnie mniejszymi rurociągami Pompy z silnikami 230V są wyposażone w włączniki pływakowe, które sterują pracą pompy w zależności od poziomu pompowanej cieczy.

Parametry

  • Wydajność max – 250 l/min
  • Podnoszenie max  - 16m
  • średnica króćca – 2''/50mm
  • Napięcie zasilania – 230V/50 Hz
  • Moc silnika – 750W
  • Max prąd uzwojenia – 7,5 A
  • Wymiary: 460 x 200 x 250

Zatapialne pompy z typoszeregu WQ stosuje się do pompowania ścieków lub wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń. Pompy te znajdują odbiorców w różnych dziedzinach, głównie wśród rolników, firm budowlanych i przedsiębiorstw komunalnych.

Stosunkowo niska cena czyni je również bardzo atrakcyjnymi dla odbiorcy indywidualnego, potrzebującego tego typu pompy w sytuacjach awaryjnych.

Pompy fabrycznie przystosowane są do współpracy z wężami elastycznymi i strażackimi. Króćce tłoczne zakończone są odpowiednimi końcówkami. W przypadku konieczności innego zainstalowania pompy, końcówkę można wykręcić i wykorzystać nagwintowany wewnętrznie wylot z pompy.

Specyfikacja

StanNowy
Rodzaj pompyzatapialna
Moc silnika750
MarkaOMNIGENA
EAN (GTIN)5907761102576
Kod producentaWQ 750
Komentarze (0)
enable JavaScript to use the communication tool powered by OpenWidget