Previous
Next

STEROWNIK REGULATOR ZAWORU MIESZAJĄCEGO i-1 TECH

Kategoria Do instalacji EAN 5902479661698 SKU WG.14.0087 W magazynie 9 Przedmioty
Kupiło: 178
Brutto
637,96 zł
Kupiło: 178
Brutto
0/5
Oceń
Udostępnij na:

STEROWNIK REGULATOR ZAWORU MIESZAJĄCEGO  i-1 TECH

  • ZAMIENNIK ST-431N

Sterownik zaworu mieszającego to urządzenie najwyższej klasy pozwalające na płynne sterowanie zaworami trój i czterodzielnym oraz pracą pompy. Sterowniki tego typu powoli stają się niezastąpione w nowoczesnych instalacjach lub kotłowniach. Są to urządzenia, które działają niezależnie od urządzeń, które są podłączone do pieca. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom instalacyjnym można ograniczyć zapotrzebowanie na energię i jednocześnie podnieść komfort życia mieszkańców domu.

Sterownik zaworu mieszającego – do czego służy

Dzięki zaworom mieszającym ciecz zasilająca jest mieszana z cieczą powrotną, aby uzyskać możliwie stałą temperaturę przy wyjściu. Zasada działania zaworów jest stała – dochodzi do mieszania ciepłej wody z zimną poprzez odpowiednią proporcję mieszania. Automatyka zaworów taka jak sterownik zaworu trójdrożnego czy czterodrogowego zapewnia dążenie zaworu do utrzymania stałej temperatury i gwarantuje zmianę położenia zaworów mieszających. Sterownik zaworu mieszającego posiada wyświetlacz, który wskazuje temperaturę. Sterowanie następuje za pomocą specjalnych przycisków, co jest bardzo wygodne.

39ef1ff1b84b5bdd78a1fe35a463434a.jpg
--deleted-from-2--

Różne modele sterowników do zaworu trójdrożnego i czterodrogowego

W ofercie firmy TECH Sterowniki dostępne są różne modele sterowników do zaworów mieszających, które są wyposażane w uzupełniające moduły i spełniają wiele dodatkowych funkcji. Sterownik zaworu mieszającego może współpracować z dwoma modułami zaworu  i-1 lub i-1M, co daje możliwość zarządzania w sumie aż trzema zaworami mieszającymi. Dodatkowo jest wyposażony w funkcję sterowania pogodowego, program tygodniowy oraz może pracować z regulatorem pokojowym. Niewątpliwym atutem sterownika zaworu trójdrogowego, jak i czterodrogowego jest zabezpieczenie przez zbyt niską temperaturą wody powracającej do pieca. Innowacyjnym urządzeniem firmy jest sterownik do zaworu trójdrożnego i czterodrożnego i-1 CWU. Jest o zaawansowany sterownik zaworu mieszającego, który ma dodatkowe opcje jak możliwość podłączenia pompy zaworu, dodatkowej pompy obiegu CWU i styku beznapięciowego do uruchamiania urządzenia grzewczego.

Sterownik zaworu mieszającego – niezbędny w nowoczesnej instalacji

Każdy sterownik zaworu trójdrogowego czy sterownik zaworu czterodrogowego naszej firmy cechuje nowoczesna stylistyka oraz wykonanie z wysokiej jakości materiałów co daje pewność ich bezawaryjnej pracy. Są to urządzenia z podświetlanymi wyświetlaczami, które gwarantują wygodną i bezpieczną obsługę całego systemu przez długie lata.

PARAMETRY PRODUKTU

  • Zasilanie, V, 230V +/- 10% /50Hz
  • Maksymalny pobór mocy sterownika, W, 4
  • Temperatura otoczenia, °C, 10÷50
  • Wytrzymałość temp. czujnika, °C, -30÷99
  • Wkładka bezpiecznikowa, A, 1,6
  • Zakres nastaw temperatur, °C, 8÷90
  • Obciążenie na każdym wyjściu, A, 0,5

Wyposażenie: wyświetlacz LCD, czujnik temperatury zaworu, czujnik temperatury powrotu, czujnik zasobnika, czujnik pogodowy.

Specyfikacja

StanNowy
MarkaTECH STEROWNIKI
EAN (GTIN)5902479661698
Kod producentaWG.14.0087
Komentarze (0)
enable JavaScript to use the communication tool powered by OpenWidget