FURIATKA FURIA 1500 POMPA ZATAPIALNA ROZDRABNIACZ

14309 IBO

Nowy produkt

2001430900005

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

450,00 zł brutto

image

Więcej informacji

FURIATKA / FURIA

Seria żeliwnych pomp zatapialnych wyposażonych w rozdrabniacz.

Pompy przeznaczone są do pompowania ścieków domowych, oraz do odwodnień zalanych pomieszczeń.Pompy wyposażone zostały w niezwykle skuteczny „śrubowy” system rozdrabniający ograniczający ryzyko zablokowania do minimum.W celu zapewnienia bezawaryjnej pracy, pompy zostały wyposażone w zabezpieczenie przeciążeniowe zamontowane na kablu.W przypadku ryzyka przeciążenia silnika zabezpieczenie wyłączy pompę.

Żeliwna konstrukcja czyni pompy odpornymi na uszkodzenia mechaniczne, oraz korozję chemiczną. Dzięki solidnej konstrukcji oraz niezwykle skutecznemu systemowi rozdrabniającemu pompy z serii Furiatka są jednymi z najpopularniejszych pomp wyposażonych w rozdrabniacz na polskim rynku.

W pomach zamontowany został wyłącznik pływakowy, który umożliwia automatyczną pracę urządzenia. 2” krócieć pompy umożliwia podłączenie węża tłocznego za pomocą opaski lub szybkozłącza.

ZASTOSOWANIE:

Pompowanie fekaliów z szamb przydomowych w gospodarstwach domowych i rolnych, pompowanie wody z jezior lub stawów, odwadnianie zalanych pomieszczeń, studni oraz studni ściekowych. Pompy znajdują zastosowanie w przepompowniach ścieków.

Podnoszenie(m): 18

Wydajność(l/min): 300

Moc silnika(W): 1500

Zasilanie(V): 230

Pobór prądu(A): 9,4

Króćce(cale): 2

Wymiary śr/wys(cm): 27/48

Waga(kg): 23,1

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: