Maska Koronawirus COVID-19 Filtr Ochronny 3 Warstwowy

Nowy produkt

2003451100006

104 Przedmioty

8,99 zł brutto

image

Więcej informacji

Specyfikacja

PRZECZYTAJ UWAŻNIE! Dlaczego noszenie masek pomaga:

• Koronawirus COVID-19 przenosi się drogą kropelkową (w powietrzu) co oznacza, że zarazić się można podczas zwykłego kontaktu z drugą osobą np. w trakcie rozmowy, na spacerze lub podczas zakupów. Osoba zarażona może też przypadkowo kichnąć lub kaszlnąć w naszej bliskiej obecności i spowoduje to zarażenie wirusem. Noszenie maski mechanicznie zatrzymuje dostęp cząsteczki kropli znajdującej się w powietrzu do naszych ust i nosa, a więc chroni przed zakażeniem wirusem.

• Chiny jako pierwszy kraj na świecie nałożyły rygorystyczny obowiązek noszenia masek przez wszystkich ludzi w kraju - poskutkowało to zminimalizowaniem zachorowań i w tym momencie dzienna ilość zachorowań jest tam praktycznie zerowa w przeciwieństwie do Polski i innych krajów Europy, gdzie codziennie notujemy nowe zachorowania. Ciekawostka: Chiny produkują połowe masek całego świata, dlatego łatwiej mogli opanować Koronowirusa COVID-19.

• Wirusolog z Polski: Zalecam noszenie masek nawet osobom zdrowym.


• Lekarze informują ,żę Koronawirus COVID-19 może dać objawy dopiero po 14 dniach od zakażenia. Oznacza to, że możesz być zakażony i niestety o tym nie wiedzieć. W tym samym czasie osoby z Twojego otoczenia mogą się zarazić od Ciebie. Noszenie maski minimalizuje szanse zarażenia rodziny, znajomych. Inna osoba może być zarażona, niewiedzieć o tym (brak objawów) i zarazić przypadkowo wirusem Ciebie. Noszenie maski jest działaniem prewencyjnym które, tworzy barierę i ochronę przed kontaktem z wydzielinami innych osób. 

• Wirus jest na ulicy, pomiędzy nami i niestety nigdy niewiesz kto jest zakażony. Lekarze potrzebują masek żeby się zabezpieczyć bo wiedzą, że pacjent ma wirusa, a my zwykli ludzie skąd mamy to wiedzieć? skoro wirus może uaktywnic się dopiero po 14 dniach, a w tym czasie osoba może już niestety nieświadomie zarażać innych ludzi.

• Według obecnych statystyk nosiciel wirusa zaraża średnio około 3-4 nowe osoby. Dla porównania w przypadku zwykłej grypy jest to tylko 1 nowa osoba. Koronawirus mutuje i przenosi się bardzo szybko stąd światowa pandemia.

• Maska uchroni Cię fizycznie przed dotykaniem dłońmi okolic ust i nosa, a tym samym powstrzyma przedostanie się wirusa do układu oddechowego, który może spowodować niebezpieczne zapalenie płuc.

• WHO (Światowa Federacja Zdrowia) ani żadna inna organizacja nie zabraniają noszenia maseczek na twarz. Każdy człowiek może maseczkę kupić i się dodatkowo zabezpieczyć przed Koronawirusem COVID-19. WHO zaleca racjonalne stosowanie masek medycznych, aby uniknąć niepotrzebnego marnowania cennych zasobów i niewłaściwego użycia masek.

Nie czekaj i podejmij racjonalną decyzję. 
Zabezpiecz siebie i swoją rodzinę przed Koronawirusem COVID-19

 image


Opis:

Trójwarstwowa włókninowa maska medyczna, dzięki wewnętrznej warstwie filtracyjnej o gramaturze 20g/m2, gwarantuje skuteczność filtracji bakterii, wirusów BFE 98%, co oznacza, że chroni przed zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową oraz różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Jest wygodna, pasuje zarówno dla dorosłych i dzieci, ponieważ została wyposażona w specjalny drucik modelujący na nos, który zapewnia swobodę ruchu twarzy w czasie mówienia. Produkt hipoalergiczny mocowany trokami co umożliwia idealne dopasowanie niezależnie od wielkości głowy.

image

Właściwości:

• Eliminuje ryzyko zakażenia wirusem

• Odfiltrowuje prawie wszystkie zanieczyszczenia i bakterie.
• Wysoka przepuszczalność powietrza - nie ogranicza swobodnego oddychania
• Idealnie dopasowuje się do twarzy - dzięki elastycznemu drutowi w części nosowej
• Hipoalergiczne
• Warstwa filtrująca o wysokiej gramaturze
• Maska jest wzmocniona na krawędziach
• Produkt najwyższej jakości

image


Zasady korzystania z maski:

Należy dokładne przez 60 sekund umyć dłonie ciepłą wodą z mydłem lub za pomocą preparatu dezynfekującego. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie, czy maska nie ma wad mechanicznych, np. dziur. Gdy jest szczelna, należy chwycić ją w taki sposób, aby metalowy pasek znajdował się u góry,  a kolorowa część była skierowana na zewnątrz. Maskę trzeba przyłożyć do twarzy i ścisnąć metalowy pasek tak, aby dopasował się do nosa. Pozostałą częścią maski wystarczy dokładnie przykryć dolną część twarzy.

Zdejmowanie maski, także wymaga zachowania pewnych środków ostrożności. Na początku koniecznie trzeba dokładne umyć ręce, aby oczyścić je z zanieczyszczeń. Następnie uwolnić maseczkę z uszu i zdjąć ją w taki sposób, aby nie dotknęła ubrania (ten krok zapobiega ewentualnemu rozprzestrzenieniu się koronawirusów). Zużytą maskę należy zamknąć w pojemniku lub szczelnej torebce i wyrzuć do kosza na odpady. 
Po zdjęciu maski także zalecane jest zadbanie o higienę dłoni. Dzięki temu ogranicza to możliwość przetrwania wirusów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: