ZAWÓR MIESZAJĄCY AFRISO 4 DROGOWY ARV484 +ŚRUBUNKI Zobacz większe

ZAWÓR MIESZAJĄCY AFRISO 4 DROGOWY ARV484 +ŚRUBUNKI

Nowy produkt

2003946400000

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

235,00 zł brutto

image

Więcej informacji

Opis

image

4-drogowy obrotowy zawór mieszający ARV 484 ProClick, DN25,

Rp1", Kvs 10

W KOMPLECIE ZESTAW ŚRUBUNKÓW PROSTYCH Z OBROTOWĄ NAKRĘTKĄ I USZCZELKAMI ( 4 SZTUKI )

ZASTOSOWANIE :

Zawory 4-drogowe stosowane są przy kotłach na paliwo stałe, jako zawory mieszające z jednoczesnym podniesieniem temperatury powrotu do kotła. Z powodzeniem mogą być także stosowane jako armatura regulacyjna w instalacjach grzewczych z kotłami żeliwnymi z planikami olejowymi lub gazowymi. Nowe 4-drogowe obrotowe zawory mieszające ARV z gwintem wewnętrznym wykonane są z mosiądzu. Przyłącza mają formę ośmiokąta, co zdecydowanie ułatwia montaż kluczem hydraulicznym. Zawory wyposażone są w pokrętła do regulacji ręcznej i ograniczniki kąta obrotu ułatwiające odpowiednią nastawę. Czytelna skala znajdująca się na pokrywce pokrętła umożliwia precyzyjne określenie stopnia otwarcia zaworu. Na jednej stronie zadrukowana jest podziałką „od 0 do 10”, zaś na drugiej stronie znajduje się podziałka „od 10 do 0”. Umożliwia to pracę zaworu w różnych pozycjach montażowych. Pogrubiony fragment obwodu pokrętła odzwierciedla położenie zawieradła wewnątrz zaworu. Pokrętło wykonane jest z antypoślizgowego materiału. Do połączenia nowych zaworów ARV z nowymi siłownikami ARM służą elementy wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego znajdujące się pod pokrętłem. Dzięki nim siłowniki montowane są na zatrzask ProClick, bez użycia narzędzi. Zawory ARV wymagają użycia niskiego momentu do ich obracania.

ZAWÓR MIESZAJĄCY AFRISO 4 DROGOWY ARV484 +ŚRUBUNKI
ZAWÓR MIESZAJĄCY AFRISO 4 DROGOWY ARV484 +ŚRUBUNKI Marka AFRISO

DANE TECHNICZNE :

 • DN: 25
 • Kvs: 10 m³/h
 • przyłącze: Rp1''
 • maksymalna temperatura: 110°C
 • maksymalne ciśnienie: 10 bar
 • materiał korpusu: mosiądz

Największą przewagą nowej generacji zaworów mieszających ARV ProClick i siłowników elektrycznych ARM ProClick jest innowacyjny system ProClick!  Jego zaletą jest to, iż montaż nowego siłownika ARM ProClick na nowym zaworze ARV ProClick odbywa się w dwóch prostych krokach:

 1. Zdjęcie pokrętła z zaworu ARV ProClick.
 2. Nałożenie na niego siłownika ARM ProClick.

Cały ten proces odbywa się bez żadnych dodatkowych elementów i użycia narzędzi.

Obrotowy zawór mieszających ARV ProClick

Siłownik elektryczny ARM Proclick

ZAWÓR MIESZAJĄCY AFRISO 4 DROGOWY ARV484 +ŚRUBUNKI Kod producenta 1348410
 1. korpus zaworu DN20-25 z elementem tworzywowym do montażu siłownika Proclick
 2. spłaszczenie trzpieniu
 3. pierścień ograniczający ze wskaźnikiem położenia
 4. adapter do siłowników ARM ProClick ze spłaszczeniem
 5. śruba do montażu adaptera
 6. pokrętło z pogrubieniem wskazującym położenie zawieradła
 7. obracana skala
 8. korpus zaworu DN40-DN50
 9. korpus zaworu DN32

Jednak to nie jedyna przewaga nowych zaworów ARV ProClick i siłowników ARM ProClick. Poniższa prezentacja obrazuje najważniejsze zalety nowych produktów.

Obrotowe zawory mieszające ARV ProClick

~Największą przewagą nowej generacji zaworów mieszających ARV ProClick i siłowników elektrycznych ARM ProClick jest innowacyjny system ProClick!  Jego zaletą jest to, iż montaż nowego siłownika ARM ProClick na nowym zaworze ARV ProClick odbywa się w dwóch prostych krokach:Zdjęcie pokrętła z zaworu ARV ProClick.Nałożenie na niego siłownika ARM ProClick. Cały ten proces odbywa się bez żadnych dodatkowych elementów i użycia narzędzi.Jednak to nie jedyna przewaga nowych zaworów ARV ProClick i siłowników ARM ProClick. Poniższa prezentacja obrazuje najważniejsze zalety nowych produktów.Obrotowe zawory mieszające ARV ProClick Siłowniki elektryczne ARM ProClick

30 innych produktów w tej samej kategorii: