GŁOWICA GRZYBEK ZAWORU ŻELIWNEGO POKRĘTŁO Z USZELKĄ PŁASKĄ Ø 2" DN50 SOLIDNE MOCNE MOSIĘŻNE AGAFLEX 21010106

  • 22ca8bcc8c7d884cfa58d101a9ffdff3.jpg
  • 0fd7c73a16b09de2dadea4321a718118.jpg
  • 99e50b786ed9bb9775f13dcd6ad6310a.jpg
  • 5af7ad7f70cfe2bae13dd3db39933044.jpg
  • e571637d72b29da5f62e8cc070f5c794.png
  • 1b59959ccd2a8932cce7db12ac3bb568.png
Price: zł94.03
Tax included
Zapewnij niezawodność i trwałość swojej instalacji dzięki głowicy grzybkowej zaworu żeliwnego z uszczelką płaską DN50. Idealna do systemów wodociągowych, gwarantuje szczelność i łatwy montaż.

Dostępne w magazynie: 1 szt.
Udostępnij
WhatsApp SMS
  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

⭐GŁOWICA GRZYBEK ZAWORU ŻELIWNEGO Z USZELKĄ PŁASKĄ FI 2 DN50 AGAFLEX

✴️ Nasz produkt, a mianowicie Głowica Grzybek Zaworu Żeliwnego z Uszczelką Płaską, to wysokiej jakości element, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zaprojektowana specjalnie w celu zapewnienia niezawodnej i długotrwałej pracy, ta głowica zaworu została wykonana z wytrzymałego żeliwa, które zapewnia znakomitą odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

✴️ Oferowana przez nas głowica pracuje w standardowym rozmiarze 2 cala (DN50), co czyni ją kompatybilną z większością instalacji wodociągowych. Dzięki temu produkt ten może zostać z powodzeniem wykorzystany zarówno w domowych instalacjach wodnych, jak i w profesjonalnych systemach wodnych w różnych branżach. Zapewniamy, że głowica została starannie wykonana zgodnie z najwyższymi standardami jakości, co gwarantuje jej niezawodność i skuteczność.

✴️Głowica Grzybek Zaworu Żeliwnego z Uszczelką Płaską posiada precyzyjnie wykonaną płaską uszczelkę, która zapewnia doskonałe uszczelnienie i minimalizuje ryzyko wycieków. Dzięki temu możesz być pewien, że produkt ten zadziała bez zarzutu, niezależnie od warunków pracy i ciśnienia w instalacji. Dodatkowo, głowica jest łatwa w instalacji i obsłudze, co pozwala na szybkie i efektywne montowanie jej w dowolnym miejscu.

⭐CECHY PRODUKTU:

✅Wykonana z trwałego żeliwa, odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne

✅Kompatybilna z większością instalacji wodociągowych o standardowym rozmiarze 2 cala (DN50)

✅Precyzyjnie wykonana płaska uszczelka zapewnia doskonałe uszczelnienie

✅ Łatwa w instalacji i obsłudze

⭐ Zapraszamy do zakupu Głowicy Grzybek Zaworu Żeliwnego z Uszczelką Płaską FI 2" DN50 AGAFLEX, która dostarczy Państwu niezawodności i wydajności na długie lata. Zamów teraz i korzystaj z najwyższej jakości produktów dostępnych na rynku.

⭐WYMIARY:

➡️ Wielkość [DN]: 2″

➡️ Gwint [G]: G 2″

➡️ Waga (KG): 0,77

➡️ Średnica grzybka MM: 55

➡️ Wysokość gniazda MM: 29

➡️ Wysokość trzpienia MM: 100

➡️ Średnica uchwytu MM: 97

  • Brand
  • Reference
    48716
  • In stock
    1 sztuk
  • EAN
    5907784604637
  • Kod producenta
    21010106

Comments (0)

No customer reviews for the moment.
Loading...