SPRAY SMAR MIEDZIANY -30°C do +1200°C 500ml CX80

Nowy produkt

5907640600650

9941 Przedmioty

36,00 zł brutto

image

Więcej informacji

             SPRAY SMAR MIEDZIANY -30°C do +1200°C 500ml

                                                 CX80

                                     EAN: 5907640600650

                                                 500ml

                                       WŁAŚCIWOŚCI:

Wielozadaniowy preparat stosowany w najtrudniejszych warunkach i w szerokim zakresie temperatur od -30°C do 1200°C. Zapewnia doskonałe smarowanie, chroni przed zużyciem ciernym, korozją i wysokimi temperaturami.

ZASTOSOWANIE: smarowanie śrub i nakrętek, połączeń gwintowych, wszelkich powierzchni dopasowanych, łączników rurowych, świec zapłonowych, śrub, kół, podkładek, tarcz, styków baterii, urządzeń portowych, obrotnic, ciężko obciążonych łożysk wszelkiego typu oraz innych elementów układów pojazdów przemysłowych, maszyn budowlanych, rolniczych i pojazdów samochodowych.

Do stosowania tam gdzie elementy maszyn są podatne na korozję lub utlenienie co utrudnia potem demontaż.

 Smar jest efektywny w każdym mechanizmie lub układzie, który jest zagrożony korozją na przykład poprzez kontakt z wodą morską, jest również przydatny do linek hamulców pojazdów mechanicznych.

 Smar ten opracowano do nakrętek kolektora spalin, które często zakleszczają się wskutek działania wysokich temperatur.

ZALETY:

 Ułatwia demontaż gwintowanych elementów pracujących w wilgotnym otoczeniu np. śruby, nakrętki i linki hamulców.

 Można stosować do zapobiegania zapiekaniu się nakrętek kolektora spalin i do innych wysokotemperaturowych zastosowań. Odporny na działanie wody.