image

System TECEflex

Niezawodny system tulei nasuwanych

Jedna złączka do wszystkich typów rur

TECEflex jest systemem instalacyjnych rur tworzywowych z możliwością wielu zastosowań w technologii budownictwa mieszkaniowego. Złączki z brązu oraz z mosiądzu są certyfikowane i zatwierdzone do użytku w instalacjach wodociągowych, gazowych (nie dotyczy rynku polskiego), i sprężonego powietrza. Specjalna budowa rur wielowarstwowych TECEflex umożliwia uniwersalne ich zastosowanie - jedynym wyjątkiem jest rura z żółtą warstwą wierzchnią  - rura gazowa. TECEflex jest zatem naprawdę użytecznym systemem instalacyjnym.

TECEflex Stecksystem

W ciągu  ostatnich 25 lat wykonano w systemie TECEflex miliony niezawodnych połączeń rurowych do instalacji wodociągowych, grzewczych, gazowych (nie dotyczy rynku polskiego) i sprężonego powietrza. Dla mnie oznacza to niezawodną jakość.

 
TECEflex

TECEflex - niezawodne połączenia od 25 lat

W przeciągu  25 lat na całym świecie wykonano z TECEflex miliony połączeń rurowych metodą zaciskania osiowego: rura jest rozszerzana i nasuwana na złączkę - tuleja zaciskowa po nasunięciu na złącze tworzy absolutnie bezpieczne połączenie. Nic się nie zmieniło w tej doskonałej technologii, odkąd TECEflex został wprowadzony na rynek. Zakres oferty zwiększa się poprzez ciągłe rozszerzanie asortymentu złączek. 

Wraz z wprowadzeniem dużych wymiarów do 63 mm i dzięki dopuszczeniom na gaz (nie dotyczy rynku polskiego) TECEflex stał się jednym z niewielu naprawdę uniwersalnych systemów instalacji tworzywowych na rynku. System spełnia zawsze aktualne normy i wymagania ustawowe, przez co TECEflex jest najnowocześniejszym pod względem bezpieczeństwa.

Więcej

System TECEflex Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji