image

Pompy Zatapialne

Nasza oferta obejmuje pompy zatapialne w różnych wersjach. Na klientów czekają u nas  modele przeznaczone do użytku domowego, które znajdują zastosowanie w przypadku zalania piwnicy lub garażu. Przygotowany asortyment obejmuje także urządzenia zaprojektowane z myślą o pracy ciągłej przy osuszaniu terenów o nawet znaczącej powierzchni. Pompy te doskonale sprawdzą się na placach budowy oraz w gospodarstwach rolnych. Z urządzeń tego typu korzystają także przedsiębiorstwa komunalne.

Jak dobrać odpowiednią pompę zanurzeniową?

Wybór odpowiedniej pompy zanurzeniowej powinien być podyktowany jej przeznaczeniem. W kwestii tej znacznie będą miały czynniki takie jak moc, wydajność i tryb pracy sprzętu. Równie istotną kwestią będzie miał rodzaj zanieczyszczeń, do których usuwania został zaprojektowany dany model. Podstawowe urządzenia przeznaczone do przepompowywania czystej i brudnej wody, mogą mieć jednak trudności z oczyszczeniem danej przestrzeni z poważniejszych zanieczyszczeń o większej masie i średnicy. Aby w skuteczny sposób się ich pozbyć, konieczne jest zastosowanie specjalnych pomp do szamba. Urządzenia tego typu są najczęściej wyposażone w rozdrabniacz, dzięki któremu świetnie sobie radzą nawet z mocno zanieczyszczoną wodą, w której znajdują się ciała stałe. Dlatego, kiedy nie jest się pewnym stopnia zanieczyszczenia cieczy, którą ma się zamiar przepompować, lepiej, zamiast pompy do wody brudnej użyć tej do szamba.

Pompy zatapialne stosowane są także do pobierania wody np. w celu nawodnienia ogrody. Wykorzystuje się je w tej funkcji jaką tańszą alternatywę dla pomp hydroforowych.

Więcej

Pompy Zatapialne Jest 48 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 48 elementów