ZAWÓR MIESZAJĄCY AFRISO 4 DROGOWY 1 CAL DN25 ARV 484

1348410

Nowy produkt

5902510002459

996 Przedmioty

230,00 zł brutto

image

Więcej informacji

ZAWÓR MIESZAJĄCY AFRISO 4 DROGOWY 1 CAL DN25 ARV 484

4-drogowy obrotowy zawór mieszający ARV 484 ProClick, DN25, Rp1", Kvs 10

ZAWÓR MIESZAJĄCY AFRISO 4 DROGOWY 1 CAL DN25 ARV 484

Zawory 4-drogowe stosowane są przy kotłach na paliwo stałe, jako zawory mieszające z jednoczesnym podniesieniem temperatury powrotu do kotła. Z powodzeniem mogą być także stosowane jako armatura regulacyjna w instalacjach grzewczych z kotłami żeliwnymi z planikami olejowymi lub gazowymi. Nowe 4-drogowe obrotowe zawory mieszające ARV z gwintem wewnętrznym wykonane są z mosiądzu. Przyłącza mają formę ośmiokąta, co zdecydowanie ułatwia montaż kluczem hydraulicznym. Zawory wyposażone są w pokrętła do regulacji ręcznej i ograniczniki kąta obrotu ułatwiające odpowiednią nastawę. Czytelna skala znajdująca się na pokrywce pokrętła umożliwia precyzyjne określenie stopnia otwarcia zaworu. Na jednej stronie zadrukowana jest podziałką „od 0 do 10”, zaś na drugiej stronie znajduje się podziałka „od 10 do 0”. Umożliwia to pracę zaworu w różnych pozycjach montażowych. Pogrubiony fragment obwodu pokrętła odzwierciedla położenie zawieradła wewnątrz zaworu. Pokrętło wykonane jest z antypoślizgowego materiału. Do połączenia nowych zaworów ARV z nowymi siłownikami ARM służą elementy wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego znajdujące się pod pokrętłem. Dzięki nim siłowniki montowane są na zatrzask ProClick, bez użycia narzędzi. Zawory ARV wymagają użycia niskiego momentu do ich obracania.  

  • DN: 25
  • Kvs: 10 m³/h
  • przyłącze: Rp1''
  • maksymalna temperatura: 110°C
  • maksymalne ciśnienie: 10 bar
  • materiał korpusu: mosiądz

Największą przewagą nowej generacji zaworów mieszających ARV ProClick i siłowników elektrycznych ARM ProClick jest innowacyjny system ProClick!  Jego zaletą jest to, iż montaż nowego siłownika ARM ProClick na nowym zaworze ARV ProClick odbywa się w dwóch prostych krokach:

  1. Zdjęcie pokrętła z zaworu ARV ProClick.
  2. Nałożenie na niego siłownika ARM ProClick.

Cały ten proces odbywa się bez żadnych dodatkowych elementów i użycia narzędzi.

ZAWÓR MIESZAJĄCY AFRISO 4 DROGOWY 1 CAL DN25 ARV 484

Jednak to nie jedyna przewaga nowych zaworów ARV ProClick i siłowników ARM ProClick. Poniższa prezentacja obrazuje najważniejsze zalety nowych produktów.

Obrotowe zawory mieszające ARV ProClick

~Największą przewagą nowej generacji zaworów mieszających ARV ProClick i siłowników elektrycznych ARM ProClick jest innowacyjny system ProClick!  Jego zaletą jest to, iż montaż nowego siłownika ARM ProClick na nowym zaworze ARV ProClick odbywa się w dwóch prostych krokach:Zdjęcie pokrętła z zaworu ARV ProClick.Nałożenie na niego siłownika ARM ProClick. Cały ten proces odbywa się bez żadnych dodatkowych elementów i użycia narzędzi.Jednak to nie jedyna przewaga nowych zaworów ARV ProClick i siłowników ARM ProClick. Poniższa prezentacja obrazuje najważniejsze zalety nowych produktów.Obrotowe zawory mieszające ARV ProClick Siłowniki elektryczne ARM ProClick

ZAWÓR MIESZAJĄCY AFRISO 4 DROGOWY 1 CAL DN25 ARV 484ZAWÓR MIESZAJĄCY AFRISO 4 DROGOWY 1 CAL DN25 ARV 484

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 innych produktów w tej samej kategorii: